WE'VE HAD ENOUGH :)

 

We are amazed and deeply grateful for your trust in our young brand, and since we refuse to lower our standards, we've decided to temporarily postpone the processing of new orders for latex apparel and fashion harnesses.

You may keep ordering clothes and harnesses, but orders placed 1/9/2018 and later won’t be processed until 29/10/2018.

 

Latex circle skirt “Dawn”

New product

Latex circle skirt “Dawn” Expand

Tato latexová kolová sukně nabízí snový design s motivem hvězd a spektrem osmi barev. Dodáváme ji výhradně v této barevné kombinaci a konfekčních velikostech XS až XL. Nabízíme také možnost zhotovení na míru. Původní design a ruční výroba přímo z naší dílny.

More details

Available within 10 days

Not the colours you were hoping for? We love to make custom items!
Take a look at our colour swatch and send us a message.

119,90 €
We are not liable to VAT

Free shipping within the Czech Republic

Worldwide shipping

Secure payment

Discreet packaging

More info

 

Tato kolová latexová sukně je dalším z našich modelů, které se vymykají stereotypům. Její zasněný design používá kombinaci osmi barev připomínajících duhu nebo barvy nebe při soumraku či rozbřesku, které doplňuje motiv hvězd.

Jedná se o kolovou sukni o délce 35 cm vyrobenou ze 0,35mm latexu. Sukně má přiléhavý pásek, díky kterému drží na místě, a pod ním vytváří vzdušné záhyby. Lze ji nosit vytaženou do pasu, ale i posazenou níže na bocích.

Ještě vám prozradíme malé tajemství – jelikož se jedná o kolovou sukni, neexistuje žádné vepředu a vzadu. Můžete si ji libovolně natočit a přinést do popředí hřejivé tóny od žluté po purpurovou, nebo chladnější odstíny zelené a modré.

Sukně jménem „Dawn“ (rozbřesk) samozřejmě musí mít protějšek jjménem „Dusk“ (soumrak), který v našem případě představuje latexový top vyvedený ve stejných barvách. Oba modely prodáváme také v sadě s nepřekvapivým názvem „Dusk & Dawn“.

Sukni nabízíme výhradně v této barevné kombinaci a konfekčních velikostech XS až XL. Nabízíme také možnost nechat si vyhotovit zakázkový kus na míru.

VELIKOSTI

Zlatá čára

XSSMLXL
Pas53 - 62 cm63 - 72 cm73 - 82 cm83 - 92 cm93 - 102 cm

Data sheet

 

MaterialLatex
Latex thickness0,35mm
SizeXS - XL
Skirt length35 cm
ManufacturerHololatex
Handcraftedin the Czech Republic
Delivery time in days10
Accept

Our website uses cookies and similar technologies in order to provide you with the best user experience and personalised offers. By continuing to use our website, you confrm that you agree with this.